BMS 48V 13S BMS 18650 aku Li-ion Bluetooth tasuta 150ah 200ah 250ah 485, et ULithium Patareid 3.7 V

€153.49 €128.94 Tasuta saatmine

Märksõnad: 48v 100ah, dac ja adc bluetooth, 18650 bms mees, 200ah aku lithium, salvador dali, 12v aku 150ah, bms 13s 48v 20, aku mn, 48 v patarei, 18650 aku recharg.

Kirjeldus

 • Üle heakskiidu pinge: Jah
 • Aku seeria: 13S
 • Tasakaalu funktsioon: Jah
 • Brändi Nimi: DALY
 • Lisaseadme Tüüp: Aku tarvikud
 • Bluetooth: vastavalt Cusotmer vaja
 • Rakendused: 3,7 V liitiumaku hinnatud
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • värv: punane
 • RS-485: vastavalt Cusotmer vaja
 • saab: vastavalt Cusotmer vaja
 • Üle tasu kaitse: Jah
 • Tarvik: Juhtmed on tasuta
 • Lühise kaitse: Jah
 • GPS: vastavalt Cusotmer vaja

Daly smart Fan BMS 13S 48V 150A 200A 2500A Li-ion LifePo4 LTO Liitium tarbijakaitseameti tasakaalu Bluetooth IPhone APP Android

◆ Praegu, kõik Arukad BMS koos veekindluse funktsioon.

◆ See link on 13S Li-ion, Palun täitke parameeter pärast turuleviimist, et tagada SOC õiget teavet.

◆ Seda linki, sealhulgas nende UART-i kaabel ning bluetooth-kui ostad BMS

Kui teil on vaja USB-R485 kaabel ja toite kuva pardal ( aktiivne BMS board) või accessry , Palun võtke minuga ühendust või kasutada muid link, et seda osta.Suur tänu.

Vähemalt AH tuleb saata meile Elektrimehed.ee-sõnumikeskuses.Tänan.

Funktsioon

Klient saab reguleerida paramter ülemäärase hinna või overdischarge parameeter istub & muu parameetri juhul, kui klient on vaja kasutada, mis tüüpi aku sama seeria aku. ◆ See link on 10S Li-ion.Tähelepanu: Klient tuleb tuvastada aku seeria, siis vali sama seeria BMS.Näiteks kui teie aku on 24S, tuleb valida 24S BMS, ei saa valida, 20 või teine.Arv seerias BMS on fikseeritud ,ei ole reguleeritav, kui BMS on välja veeti . ◆Kontrolli juhiseid: kaugjuhtimispult seadme jälgimine. ◆Sõiduki ikoon: andmete edastamine saata käsk ◆Statistilise aruande: Koguda andmeid teabe, saab klient jälgida, et patarei ja muu häire detailid. ◆Elektrooniline tara: aia milles piirmäär. ◆Seadme andmed: seadme parameeter teavet, jne. Teave teie aku saab kontrollida oma vastuvõtva arvuti, siis saate jälgida oma aku staatust igal ajal.Mis on easly seadme juhtimiseks.Smart BMS muuta meie elu muutunud lihtne.Vastuvõtva Arvuti Ekraan: Bluetooth Ekraan:

Smart 13S BMS suurus alljärgnevalt:

2. Ära ◆ top kvaliteet (A-tase) kaitsev integraallülitus, IC, alates lahendus Seiko Jaapanis.IC ise on võimu tasakaalustamise funktsioon.Ringkonnakohtu lihtne ja usaldusväärne.

◆Tugev koormus võime, pidev lahendusvool 150A 200A 250A , kasutage kõrge pinge takistus, madal sisemine vastupanu power Mosfet.Kui jahutusradiaator aitab oluliselt jahutus. ◆Tüüpilised pinge avastamiseks iga raku.Nii et iga aku on takistanud üle laetud või üle tühi.Üle praeguse ja lühisekaitse funktsioon on väga usaldusväärne.Pika aja jooksul lühis koormus ei mõjuta PCB ja aku.Temperatuuri ajal kaitse laadimine ja tühjendamine. ◆Äärmiselt madal energiatarve.Tarbimine kogu seade on väiksem kui 50uA. ◆PCB kasutamine kõrge anti-korrosiooni, kõrge vee-vastupanu, kõrge impedantsi ESD koonilise Kate. 3. Ühise Port kaablile Viisil, nagu Allpool:

◆ Kaabel algab must õhuke traat ühendamine B-, teine traat (õhuke punane juhe) on ühendatud positiivse poolusega esimene aku, ja positiivse poolusega iga aku on ühendatud omakorda, kuni viimane punane juhe on ühendatud, B+;

◆ Pärast ühendamise juhe, mida ei sisestage pistik otse BMS .Mõõta pinge vahel iga kahe kõrvuti asetseva metallist klemmid tagaküljel pistik.Kui pinge terpolümeeri aku peaks olema vahemikus 2.8 V ja 4,2 V, raua-liitium aku peaks olema vahemikus 2,5 V ja 3.65 V.

◆ Pärast õige juhtmestik jada ja pinge kinnitust, sisestage BMS pesa.

◆ Kaitsva pardal B-real (sinine paks joon), mis on ühendatud negatiivse poolusega akut.

◆ Pärast juhtmestik on lõpetatud, mõõta, kas kogu pinge, aku ja kogu pinge, mis kulgeb läbi BMS on võrdsed.Kui nad on erinevad, kontrolli uuesti, vastavalt eespool juhtmestik jada. 4. Kui BMS saab kasutada allpool vahendid: Daly Tehase sertifitseerimine: Daly Tehase workshop ekraan: 5. Pakett pildi alla ainult viitega Palun vaadake tegelikke saanud phyical .Kaabel on tasuta.Daly saadab ta kliendi BMS.Märkus: accessary on vastavalt teie, et see pilt on ainult viide.Tänan. 6. Daly on oma R & D meeskond & Automachine tootmisliin.Mitte ainult ei Daly on riistvara pardal, kuid nüüd Smart BMSs on turul.Daly on toote kvaliteet on testitud turg ja kliendid saavad valida see, mis on õige otsus.Tehase aadress: Nr 92, Lihe Road,ShuiPing Küla Dalang Town,Dongguan City, Guangdongi Provints ,Hiina 523800

pakett

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hinnang: 4 out of 5 (2 votes)

4
Katiara555 2020-10-01

guick delivery

4
Georijj Mikhajjlov01 2020-12-11

A few scratches and packaging does not look like original.

Lisa arvustus

Hinnang