FY6800-60/40/30/20M 60Mhz Signaali Generaator Digitaalne juhtimine Dual-Channel Dds Function Generaatori Sagedus Mõõteseade Meelevaldse

€95.03 €85.52 Tasuta saatmine

Märksõnad: signaali funktsioon generaator, ad9850 dds, digitaalne funktsiooni generaator, FY6800, icl8038, fy6900, koonilised box, ad9833 generaator, adf4351, dds function signaali generaator diy kit.

Kirjeldus

  • Brändi Nimi: ZEAST
  • Sertifitseerimine: PUUDUB
  • DIY Tarvikud: ELEKTRILINE
  • Päritolu: CN(Päritolu)

{infomodule}

Toote Kirjeldus:

FY6800 seeria Dual-channel / Funktsiooni Suvalise lainekuju generaator on kogum Funktsioon, Signaal, Generaator, Suvalise Lainekuju Generaator, Pulse Generator, Analoog / Digitaal modulaator, VCO, Sweep, Loendurid ja sagedusmõõtja ja muud funktsioonid suure Jõudlusega, tasuv, multi-funktsioon signaali generaator.Rikkalik kiirklahve ja graafiline kasutajaliides lihtsustab iga operatsiooni.Kasutajad ei pea kulutama palju aega, et õppida ja tuttav toimimise instrument, võite olla oskuslik kasutamine.Haridus -, teadus-ja arendustegevuse, tootmise, katsetamise, hoolduse ja muude tööstuste anda uus valik.

Instrumendi vastu Direct Digital Synthesizer (DDS) tehnoloogia ja pakkuda stabiilne, täpne, puhas ja madala moonutuse signaale.Pindpaigaldus tehnoloogia parandab häireid immuunsust ja operatiivne eluiga.Tänu side, kellel on ulatuslikud kasutajaid ja täielikult mõista, kasutajate tava, me arvesse kasutajate nõudlus, sest kõige olulisem tegur R&D. Pidevalt innovatsiooni ja kuulab kasutajate ettepanekuid, mida püüame pakkuda klientidele paremaid tooteid, mille kulude suurema jõudluse.

Peamised Omadused:

- Võtta vastu Direct Digital Synthesizer (DDS) tehnoloogia ja pakkuda stabiilne, täpne, puhas ja madala moonutuse signaale.

- Võtta vastu ABS plastikust kest tabel tüüpi disain.Kasutada 100-240V AC) laia pinge toide.

- Standard 3-pin pistik suurendab madalikule kaitse ja kõrvaldab tõhusalt lekkevool kohta BNC-terminal.

- 2,4-tolline TFT Värviline LCD 320 x 240 resolutsioon, kuvamise parameetrid ja graafika kahte kanalit korraga.

- Vahend kasutab 14-bit high-speed D/A converter chip (5Vpp väljund kvantiseerimine viga on väiksem kui 1mV), 250MSa/s sample rate, 14bits vertikaalne resolutsioon.

- Võib väljastada kuni 97 rühmad funktsioonide / suvalise lainekuju, sisaldab 33 rühmade etteantud kujuga ja 64 rühmade kasutaja määratud kujuga.Eelseadistatud lainekujud: Siinus, Ruut (Duty Cycle reguleeritav), Impulsi (Impulsi laius ja tsükli ajal saab seadistada täpselt), Kolmnurk/Kaldtee, CMOS(0~10V), Neli kanalit TTL, Eksponentsiaalne Kasv, Hüppeline Langus, Müra, EKG, SM jne.

- Võimaldab salvestada 64 suvalise lainekuju andmefailid, iga üks lainekuju ladustamise sügavus 8192 punktid * 14bits;

- Erinevate modulatsiooni tüübid: AM, FM, PM, ASK, FSK ja PSK modulations.

- Sweep Funktsiooni: See võib pühkima 4 omadusi signaale, sealhulgas sagedus, amplituud, offset-ja töötsükkel; See on Lineaarne ja Logaritmi kaks pühkima tüübid; 0.01 S~999.99 S pühkima ajal; Üles-Alla ja edasi-tagasi pühkima suunas.

- VCO Funktsioon (Pinge Kontroll Väljund): on Võimalik saavutada välise sisendsignaali: pinge kontrollimise sagedus, pinge kontrollimine amplituud, pinge kontrollimine nihe, pinge kontrollimine töötsükkel ja PWM modulations.

- Plahvatuse Väljund Funktsioon: Seal on Käsitsi Käivitada, sise-CH2 Vallandada, ja Väline Vallandada oma valikud.See võib väljastada 1~1048575 impulsi rongid.

- 100M sagedusmõõtja funktsiooni: See saab mõõta sagedus, periood, impulsi ja töötsükkel.Maks.sagedus toimiv on 100MHz ja Min.sagedus toimiv on 0,01 Hz.

Leti Funktsioon: See on 2 siduri meetme liigid, sealhulgas KS siduri ja AC siduri.See disain on võimalik lahendada ebatäpsuse probleem AC siduri.

- Standard dual täielik funktsionaalne kanaleid, mis on samaväärne kahe sõltumatu generaatorid.

- Channel SYNC Funktsioon: Toetab lainekuju kopeerimine ja riigi kopeerimine kanalid.

- Toetust kaks või rohkem signaali generaatorid ühendatud saavutada multi-channel väljund, maksimaalne toetus 16-channel sünkroonne väljundi faas, vahel iga kanal saab reguleerida.

- Täpselt reguleerida etappidel kaks kanalit, Täpsus võib 0.01°.

- Minimaalne amplituud resolutsioon võib olla kuni 1 mV.Amplituud on vahemikus 0~20Vpp.

- Duty cycle iga kanal saab reguleerida independently0.01%-99.99% - ni, sensori eraldusvõime on 0,01%.

- -10V~+10V DC Offset funktsioon.Resolutsioon 0.001 V.

- Save funktsioon: See võib säästa 20 komplekti kasutaja seadistatud parameetrid ja saab laadida igal ajal.

- Suhtlemine funktsioon: Kõiki funktsioone saab juhtida PC programmi ja kommunikatsiooni protokoll on avatud keskkooli arengu.

- Väljundi lühisekaitse: Kõik kanalid saab tööd rohkem kui 60 sekundi jooksul, kui koormus on lühistatud.

- Pakkuda võimas waveform editing PC tarkvara.See toetab kasutaja määratud waveform editing ja visuaalne kontroll erinevate parameetri näitajad.

- Saab valida meie FYA2000S seeria või FPA1000 seeria võimendi väljund 20W~100W signaali SM-10MHz laius ilma mis tahes moonutusi.

Komplekti Kuulub:

1 * FY6800 DDS Signaali Generaator

1 * Toitekaabel

1 * USB Kaabel

2 * BNC-Clip-Kaabel (Signaali väljund kaabel)

1 * BNC-BNC Kaabli (Signaali väljund kaabel)

1 * Garantiikaart

pakett

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hinnang: 0 out of 5 (0 votes)

Lisa arvustus

Hinnang